Objednávka našich služeb - pro instalaci autofólií

Jak objednat naše služby?

Nejjednoduším způsobem je zavolat nám, sdělit Vaše představy, o jaké práce máte zájem, a jak si představujete realizaci. Většinu polepů autofólií provádíme v našich prostorách (lepená fólie je náchylná na prach, stálou teplotu,...) ale jiné aplikace jako jsou protisluneční fólie, dekorační polepy skel budov,... jsou prováděny přímo u zákazníka.

Kdy je možné polep realizovat?

V případě Vašeho zájmu o polep skel automobilu jsme schopni polep provést dle dohody, dle Vašich časových možností. Podle počtu lepených skel, jsme schopni provést polep na počkání, ale můžeme Vás odvézt třeba do cukrárny, či kavárny, kde můžete v klidu a v pohodě vychutnat šálek kávy, a po nalepení skel Vás zase přivezeme.

Je možné po nalepení auto ihned používat?

Ano, s Vaším vozem můžete ihned odjet, co však nesmíte, je po dobu cca 5-10 dní stahovat okénka, kdy by mohlo dojít k nenávratnému poškození fólie, které není možné reklamovat. Doporučujeme tedy fólii aplikovat v dostatečném předstihu například před dovolenou.

Jaká je působnost naší firmy?

Protože jsme na trhu od roku 2002, můžete si v naší galerii všimnout, že nepůsobíme pouze na území Východních Čech (oblast Hradec Králové, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Nová Paka, Nový Bydžov,...), ale že za námi zákazníci dojíždějí i ze Středních Čech, Prahy, Vysočiny, Pardubického kraje,... Pokud pro nás máte zakázku na polep protisluneční fólie na budovu (výrobní haly, administrativní budovy), nebo dekorační polepy restaurace, obchodu,... je možné provést realizaci na celém území České republiky, je však třeba započítat cenu dopravy k ceně polepu.

Kde tedy objednat naše služby?


telefonní kontakt: 604 613 976
kontaktní osoba: Petr Fanta
Adresa: Hořice 508 01
e-mail: info(at)fanstech.cz,
fanstech(at)tiscali.cz

LOGO FANSTECH

(c) 2009 - 2019 - Fanstech.cz www.folie-autoskla.cz, Ratanový nábytek, postele, sedací soupravy, MikroS - Webové prezentace na míru, Autopůjčovna Hořice - AutoHořice.cz, Stretch folia, www.travelcar.cz, www.deltalift.cz , www.alfa-stehovani.cz