Ochranné popely laku karosérií

Nechte si ochránit karoserii čirou, skoro neviditelnou fólií. Fólie Vám také zajistí ochranu proti drobným kolizím na parkovišti, oděrkám v terénu a proti odletujícím kamínkům. Fólie dokáže ochránit nový lak, nebo povrch, který nechcete mít po používání poškozený. Fólie CarShield má všestranné použití. Zejména se používá a pro ten účel i byla vyrobena. Dokonale ochrání karoserie automobilu před drobnějšími poškozeními. Tuto fólii využívají majitelé jak osobních, tak i terénních nebo nákladních vozidel.
CarShield je vysoce transparentní, lesklá polyuretanová fólie, která ochrání autolak vašeho vozu před odletujícími kamínky, štěrkem, graffiti, oleji a jinými chemikáliemi.
Zabrání poškrábání autolaku, chrání hrany dveří, nárazníky, apod. Zároveň zabraňuje vzniku koroze na ochráněných místech. Opticky čirá a vysoce lesklá fólie s extrémně vysokou pevností a odolností proti protržení. Použití na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, náběžné hrany, zpětná zrcátka....

Pro které vozy je polep vhodný?

Polep je vhodný pro vozy: osobní, dodávky, MPV, Pick-UP - soukromé i firemní, doporučujeme nejlépe ihned na nový vůz - pro zvýšení ochrany Vašeh laku - kapoty, stejně je možné ale polepit i starší vůz.

Je možné polepit i starší vůz?

Ano, polep je možný i na starší vozy, které však mají kapotu a lak bez koroze a jiných případných neduhů.

Kolik stojí ochranný polep karosérie?

Cena ochranného popelu se odvíjí od složitosti tvaru polepované plochy, běžná cena se však pohybuje v rozmezí 2000 - 2400 Kč za metr čtvereční, v ceně je nutné zohlednit složitější aplikaci + prořez spotřebovaného materiálu. Přesnou cenu Vám zkalkujeme na míru dle Vašich požadavků.

Musí být ochranný polep pouze čirý - transparentní?

Nikoliv, zajímavá je učritě aplikace právě čiré - průhledné fólie, která téměř neovlivňuje vzhled Vašeho vozidla, je však možné i použití barevných fólií ze standartního barevného vzorníku, a vytvořit tak zajímavé barevné kombinace.

Jak dlouho trvá instalace - aplikace ochranného polepu?

Doba instalace se odvíjí od složitosti polepu, například kapota Škoda Octavia cca 2 hodiny.

Jaká je životnost ochranného polepu?

Díky použití nejkvalitnéjších materiálů a fólií je životnost polepu 8-10 let

Fotogalerie:

Instalace ochranné fólie... Instalace ochranné fólie...
Instalace ochranné fólie... Instalace ochranné fólie... Výsledek instalace ochranné fólie...matná + čirá Výsledek instalace ochranné fólie...matná + čirá Ochranná fólie na kapotě...matná černá + oranžová Ochranná fólie na střeše...bílá

(c) 2009 - 2019 - Fanstech.cz www.folie-autoskla.cz, Ratanový nábytek, postele, sedací soupravy, MikroS - Webové prezentace na míru, Autopůjčovna Hořice - AutoHořice.cz, Stretch folia, www.travelcar.cz, www.deltalift.cz , www.alfa-stehovani.cz