Privátní fólie CPFilms

Privátní fólie ( imitace pískovaného skla ) jsou používány tam, kde potřebujeme prostor zneprůhlednit, ale současně chceme, aby bylo propuštěno světlo.
Uplatnění této fólie je v nemocnicích, ústavech, sanitních vozech, hotelech, bankách, koupelnách, verandách a všude tam, kde chceme zamezit průhledu, ale nepřicházet o vnější přirozené světlo a zároveň zaručit soukromí.
Fólie je v bílém, bronzovém, šedém a stříbrném provedení a samozřejmostí je varianta PVC, kterou lze řezat na řezacím plotru a je možné tak vytvářet zajímavé designové prvky.

NOVINKA - vyřezávané dekorační polepy

Na ohlas zákazníků na řezané designové polepy byl v roce 2014 zakoupen řezací ploter. Na řezacím plotru je možné vytvářet další nové zajímavé designové prvky, které se nechají polepit nejen na skla například koupelnových oken, ale i na výlohy do čekáren, obchodů, a na všechna okna, kde potřebujete vytvořit intimní prostor.


Šíře role - 1.524 m, PVC - 1,24 m Pouze bílá je určena na jednoduchá a dvojitá skla. Ostatní zabarvení jsou pouze pro jednoduchá prosklení.

Orientační ceník 2019/2020

Typ Odstín Propustnost Použití Životnost
Fólie privátní - šíře 1,525 m Cena s instalací
Mléčná white 50% interiér 5 let 493
Mléčná bronz 50% interiér 5 let 493
Mléčná silver 50% interiér 5 let 493
Ukázka polepu

(c) 2009 - 2019 - Fanstech.cz www.folie-autoskla.cz, Ratanový nábytek, postele, sedací soupravy, MikroS - Webové prezentace na míru, Autopůjčovna Hořice - AutoHořice.cz, Stretch folia, www.travelcar.cz, www.deltalift.cz , www.alfa-stehovani.cz